Razkazi.com
Еротични разкази и секс истории
 категории  
Home
Еротични разкази (2,466)
Споделено от вас (454)
Групи и swing (1,405)
Фетиши (1,366)
Гей и лесбийски разкази (127)
Секс пиеси (68)
Секс чатове (22)
VIP (33)
ЕЛЕОНОРА К. (58)
Дита (7)
Да задоволиш Катя (17)
Сериали (145)
Да спипаш Славина (12)
Съвършената съквартирантка (11)
Създадени само за ебане! (11)
Най-дивото нещо (13)
Секс приключенията на Гошо и Нели (11)
Жената на воайора (11)
Любящатата майка (9)
Класното по математика (14)
Робинята ТАНЯ (12)
Перверзно Семейство (10)
Яна-студентката по право (11)
Поля (40)
Ива: Моята история (12)
Господарката и ученичката й (14)
Катя (15)
Лятна почивка (11)
Анелия (11)
EroticBard (20)
Българското семейство Адамс (12)
Бренди (18)
Разгонена по-голяма сестра (52)
Николина (10)
Студентските неволи на Росица (8)
Беше просто глупав бас (18)
Стаята (на живо от женския затвор) (36)
Таня (Манекенката, която стана курва) (37)
Деси - секс играчка (37)
Палавницата Вики (16)
Да изнудиш Гергана (7)
Как Ива се омъжи? (17)
Жана/Валери (17)
Урок за племеницата (9)
Жена ми (10)
СИЛВИЯ (8)

Още  

петък28-дек

• В Коледната вечер (02) (0)

• вторник25-дек

• Семейна ваканция (01) (0)

• понеделник24-дек

• В Коледната вечер (01) (0)

• четвъртък20-дек

• Подарък за рождения ден (02) (0)

• неделя16-дек

• Къмпинг (0)

• събота15-дек

• Подарък за рождения ден (01) (0)

• сряда12-дек

• Състудентката Лили (или „Комедия на грешките“) (02) (0)

• неделя09-дек

• Аз съм курва (Втора част) (0)

• събота08-дек

• Състудентката Лили (или „Комедия на грешките“) (01) (0)

• четвъртък06-дек

• Моята история (0)

•  НЕ Е НУЖНА РЕГИСТРАЦИЯ!  

НЕ ВИ Е НУЖНА РЕГИСТРАЦИЯ за да ползвате сайта! Нужен ви е единствено код за достъп!

Желаещите да публикуваме техни разкази могат да ни пишат на razkazi.bg@gmail.com и ще получат пълно инфо за условията и изискванията.

Можете да използвате и функцията "Изпрати разказ" като анонимен потребител. Но това автоматично означава, че се отказвате от претенции за авторско право върху изпратения текст! МОЛЯ, не изпращайте разкази, вече публикувани в други сайтове - няма да бъдат допуснати!

ВСЕКИ, КОЙТО ИЗПРАТИ РАЗКАЗ (непубликуван на друго място) - ПОЛУЧАВА FREE ДОСТЪП!

Потребителски функции  
    Име:

Парола:

Все още нямате регистрация? Регистрирайте се като нов потребител.

Очаквайте  
    There are no upcoming events

Неканени гости Изпрати на приятел Принтирай 
     Автор:  razkazi.com
     Публикуван:  понеделник, януари 21 2019 @ 01:02 EET
     Видяно:  55 пъти  
    Групи и swingВсичко се случи спонтанно. Със съпругата ми даже не бяхме обсъждали темата за групов секс. А и аз бях сигурен, че тя просто няма да иска...
    Сякаш отникъде, без какъвто и да е повод, при нас се отби един стар наш познат. Водеше и двама негови приятели. За пръв път ги виждахме, но с жена ми винаги се радвахме, когато ни идваха гости. Така че и сега бяхме развълнувани за предстоящото мини парти.

Незабравима ваканция Изпрати на приятел Принтирай 
     Публикуван:  четвъртък, януари 10 2019 @ 12:23 EET
     Видяно:  285 пъти  
    Групи и swingЩе ви разкажа за почивката си в Китен, която ще помня още дълго. Аз съм обикновен мъж на 32, женен с 2 деца. Жена ми беше претрупана в работата си и не можа да си вземе отпуск. При мен нещата бяха точно противоположни – можех да почивам само сега, в началото на есента. Така че се наложи да замина сам за една седмица. В предишни години с жена ми бяхме отсядали в една вила в края на града, скрита в гората и реших отново да бъда там. Бях запознат вече с всичко и много ми харесваше природата, както и обстановката. Щях да се попека на плажа на близкия къмпинг, където нямаше навалица. Да си направя някоя разходка с лодка, да се разхождам за удоволствие сред природата…

Курвата на курорта Изпрати на приятел Принтирай 
     Публикуван:  неделя, януари 06 2019 @ 06:08 EET
     Видяно:  207 пъти  
    Групи и swingШеф на спасителите беше Данчо и продължаваше да ме ползва като курвата на курорта. Бяха ме видели да духам на Деян и приятеля му от един друг плаж, и ме превърнаха в тяхна секс кукла, която чукаха всеки път, когато се разгонеше някой от тях. Изнудваха ме, че ако не правя ,каквото поискат, ще ме изпортят на съпруга ми, който също беше спасител. Но в повечето случаи аз се наслаждавах да им бъда курва.

Подарък за рождения ден (02) Изпрати на приятел Принтирай 
     Публикуван:  четвъртък, декември 20 2018 @ 07:24 EET
     Видяно:  242 пъти  
    Групи и swingЧух как Лида изпълзя из-под масата. В устата си усещах вкус на сперма, а по краката ми се стичаше спермата на тримата, които се бяха изпразнили в ануса ми. Лежах удовлетворен и отпуснат, и за някакъв миг се пренесох в нирвана. Даже не знам колко време мина докато си почивах. Изведнъж обаче усетих някакво движение и дочух стоновете на Лида...

Подарък за рождения ден (01) Изпрати на приятел Принтирай 
     Публикуван:  събота, декември 15 2018 @ 10:07 EET
     Видяно:  232 пъти  
    Групи и swingПриближаваше рождения ми ден…
    Няколко дни преди това Лида ме попита дали мога да отида при нея за да ми честити преди всички. Казах й, че сутринта към 9 мога да се отбия за няколко часа. Тя се зарадва и ми каза, че ще ме чака с нетърпение.

Аз съм курва (Втора част) Изпрати на приятел Принтирай 
     Публикуван:  неделя, декември 09 2018 @ 11:50 EET
     Видяно:  281 пъти  
    Групи и swingПорция сперма запълни путката ми. Няколко минути лежахме неподвижно и събирахме дъха си.
    Обезсилена, не можех да помръдна. След няколко минути се освестих от звука на затръшваща се врата. Той си беше заминал. Аз продължих да лежа на дивана с навирено нагоре дупе. Спермата изтичаше от путката ми и капеше по ластиците на чорапите ми. Анусът ми беше разпънат от аналната дилдо-тапа.

Състудентката Лили (или „Комедия на грешките“) (01) Изпрати на приятел Принтирай 
     Публикуван:  събота, декември 08 2018 @ 04:48 EET
     Видяно:  286 пъти  
    Групи и swingСлед изпитите с моя приятел Сашо решихме да земинем за няколко дни на морето. След като се прибрахме обаче – голяма скука. Седяхме си вкъщи, когато се позвъни на вратата. Аз тръгнах да отворя. Изненадах се много, когато на прага видях състудентката ми Лили. Тя беше висока и не беше от най-тиражните в университета.
    Като всеки порядъчен и културен младеж обаче – все пак бяхме само по на 19 години – аз я поканих да влезе. В кухнята. Сашо дремеше в хола. Но щом чу гласовете ни, бързо се домъкна в кухнята при нас. Тъй като беше обедно време, започнах да слагам масата за трима, без да обръщам внимание на отказа на Лили. Налях студена биричка на всички – в тая жега какво друго да пиеш?! Тогава Лили ни изненада с предложението си.

Клиенти Изпрати на приятел Принтирай 
     Публикуван:  вторник, ноември 27 2018 @ 12:48 EET
     Видяно:  219 пъти  
    Групи и swingАни и Марина нямаха много клиенти тази през тази нощна „смяна“ и мислеха да си ходят вече по домовете. С настъпването на утрото обаче се получи обаждане. Те бързо се оправиха и тръгнаха, доволни, че няма да са съвсем „капо“ тази нощ.

Отмъщение (02) Изпрати на приятел Принтирай 
     Публикуван:  вторник, октомври 30 2018 @ 01:21 EET
     Видяно:  294 пъти  
    Групи и swingИзведнъж Елена се оказа наобиколена от гора от курове. 4 истински и един изкуствен. Напираха от всички страни към отворите й. Отново махнаха гумената топка и от устата й за да може едно от новодошлите зомбита да си го навре вътре преди да успее да извика или каже нещо.

Тройка с братовчедката от провинцията (02) Изпрати на приятел Принтирай 
     Публикуван:  понеделник, октомври 29 2018 @ 08:06 EET
     Видяно:  350 пъти  
    Групи и swingПо някое време през нощта Евгени се събуди. Трябваше да „източи бойлера“. Стана и се насочи към банята… Но не стигна до там. Дочу издайническите стонове още щом стъпи в коридора. Идваха от стаята за гости. Изведнъж си даде сметка, че гаджето му, Ели, не е в спалнята им…

Най-добрият секс-шоп!  

SMS код за достъп  
    Вход:

За да получите кода за достъп е необходимо да изпратите SMS:

България
    изпратете SMS до номер 1092 (цена 2.40лв) със съдържание RAZ

Македония
    изпратете SMS до номер 141551 (цена 59MKD) със съдържание GET RAZ

Romania
    изпратете SMS до номер 1351 (цена 1.24 EUR) със съдържание PLATI RAZ

Greece
    изпратете SMS до номер 54344 (цена 1.23 EUR) със съдържание GET RAZ

За абонати на всички мобилни оператори

Системата ще ви върне код за достъп, който е валиден 72 часа(3 дни).
    Заповядайте !!!

SEX SHOP  

За автори  
    Информация за автори на секс разкази и истории

Права за ползване:
    Всеки, който без писмено позволение от собственика, използва текстове и материали от този сайт, моментално попада под ударите на Закона за авторското право!!!

razkazi.bg@gmail.com
    Закон за авторското право на РБългария

Конституция на РБългария: .... Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин. (2) Това право не може да се използва за накърняване на правата и доброто име на другиго и за призоваване към насилствена промяна на конституционно установения ред, към извършване на престъпления, към разпалване на вражда или към насилие над личността.

Всички разкази в този сайт са фикция, художествена измислица на авторите. Затова всякаква прилика с действителни лица и събития в тях е случайна и непреднамерена! Изключение правят единствено онези разкази, за които изрично е подчертано, че са "по действителен случай"!

Translator  
    Translate sites fast and accurately
    Translator for CHROME users

Translator for MOZILA users

Приятели  

Анкета  
    Бихте ли правили секс на първа среща?
    Не
    Да
    Само ако ми плати
    Резултати
    85 votes